MCF 2018 / mapa hodnotení

Všeobecné diskusie a iné kecy

MCF 2018 / mapa hodnotení

Odoslaťod Ash » St, 11. Júl 2018, 12:02

Pozrel som si prvé Jurajove video s prvými hodnoteniami poviedok a tak sa mi zapáčilo, že som sa rozhodol mordovať sa aj tento rok s mapovaním poviedok.

Tu je aktuálna tabuľka - ešte čerstvo natretá, nesadať na ňu! Číslo každej hodnotenej poviedky obsahuje link na začiatok jej hodnotenia. Zopár poviedok som si dovolil natipovať, jednu viem naisto ;) .

Prajem Jurajovi ďalšie podobne vydarené epizódy, nám všetkým veľa zábavy, napätia a aj ostatných emócií.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: MCF 2018 / mapa hodnotení

Odoslaťod Ash » St, 08. Aug 2018, 08:04

Ďurimu sa v tretej časti hodnotení nejako pomotali čísla. Na začiatku hovoril o dvanástich či trinástich poviedkach, potom ich ohodnotil jedenásť. Navyše sa mu zadrhlo číslovanie, dve poviedky označil číslom 28 a všetky nasledujúce majú číslovanie posunuté. V tabuľke je číslovanie správne, takže od 29. poviedky nesedí s videom. Dúfam, že v nasledujúcom videu Ďuro číslovanie posunie dopredu.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: MCF 2018 / mapa hodnotení

Odoslaťod Ash » Pi, 17. Aug 2018, 11:48

Na besede s Pavlom Rankovom sa hovorilo o viacerých poviedkach, niektoré z nich už hodnotil aj Juraj. Cez víkend si prejdem video z besedy a skúsim odhaliť ešte nejaké ďalšie.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka


Naspäť na Všeobecné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron