Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Všeobecné diskusie a iné kecy

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Ut, 26. Aug 2014, 19:15

Kvik, ďakujem za spresnenie. Tých zrád tam určite bude viacej, preto vítam každú pomoc. Niekedy zle odhadnem, najmä keď Lucia niektorú poviedku preskočí, zrejme kvôli tomu, že už ju hodnotila predtým, len ja som ju nebol schopný napárovať s nadpisom.
Keď k týmto poviedkam dôjde aj Marek, budem ich môcť definitívne utriasť.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Lox » St, 27. Aug 2014, 10:36

A) Stavím sa, že ste nevedeli, že som tu! :D
B) Trochu ma znepokojuje, že k mojej poviedke ešte ani jeden porotca - komentátor neprišiel :/
Lox
 
Príspevky: 4
Založený: Po, 12. Dec 2011, 17:14

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » St, 27. Aug 2014, 10:40

Ad A) Admin vie o všetkom.
Ad B) Niekto musí byť posledný v rade.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Lox » St, 27. Aug 2014, 11:04

Ale, už som sa aj ja objavil. A hlavne kvôli mojej recesií som skončil u Lucie v priemere.
Lox
 
Príspevky: 4
Založený: Po, 12. Dec 2011, 17:14

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » St, 27. Aug 2014, 11:22

Zachovaj pokoj a duševnú rovnováhu! Prezrádzaš priveľa. Táto diskusia je verejná a nie je veľký problém zistiť, ktorú poviedku si napísal.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka


Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod 141 » Št, 28. Aug 2014, 11:17

LL: 141 - 31. prijatá
141
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Št, 28. Aug 2014, 11:20

Vďaka, práve som spustil dedukčné kolo a z Marekovho hodnotenia som ju identifikoval. Pridám aj ďalšie.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Kto by mal byť vo finále?

Odoslaťod Ash » Po, 01. Sep 2014, 10:15

Nuda. Lucia dohodnotila a Marek sa vrhol do čítania tak veľmi, že nemá čas o tom písať. Čo robiť okrem čakania?
Každého samozrejme najviac zaujíma, kto sa dostane do finále. Čo tak si spraviť rekapituláciu? Prešiel som teda všetky hodnotenia a do tabuľky som vyznačil červeným podkladom tie, pri ktorých sa porotca zmienil, že by sa poviedka mohla dostať do finále (mala by sa dostať, chcel by, aby sa dostala...). Vyšli mi z toho dve správy, jedna zlá a jedna dobrá.
Zlá správa je, že vo finále je tesno ako v sardinkovej konzerve. Lucia aj Marek označili po šesť finalistov, teda spolu dvanásť poviedok (a to Marek zverejnil hodnotenia z dvoch tretín, takže jeho číslo nie je konečné). Je teda zjavné, že ani na všetky poviedky, ktorým sa ušla nálepka finále, sa nedostane.
Dobrá správa je, že ani pri jednej poviedke sa porotcovia nezhodli. Dokonca niektorým označeným poviedkam sa od druhého porotcu ušlo o dosť nižšie hodnotenie. Ak k tomu prirátame fakt, že o hodnoteniach zvyšných troch porotcov nevieme skoro nič, robí to z týchto nálepiek vcelku iluzórnu ozdobu. Všetci tí, ktorým sa dostalo finálové označenie, by ho nemali preceňovať, a tí, ktorých obišlo, by nemali upadať do zúfalstva. Zatiaľ to dokopy nič neznamená.
Samozrejme, po vyhlásení finalistov sa k tejto tabuľke vrátim a vyhodnotím užitočnosť informácií, ktoré obsahuje.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod 6789 » Po, 01. Sep 2014, 11:53

Trochu som si robil statistiku aj ja. Cca 58 diel ma statisticku sancu na finale. Uz podla toho co naznacila lucia tak tento rok asi urcite nevyhra niekto s top od kazdeho porotcu. Osobne sa priklanam k tomu , ze vyhra dielo , ktore ziska od porotcov nadpriemer. Je vidiet ze marek niektore top od lucie poslal do priemeru ,ba este aj nizsie. Sama lucia vravela ze skusala nejake to wow od inej porotkine zistit a vysledok bol taky, ze sa velmi nezhodli. Uvidime ako to dopadne. Kazdopadne si mozme spievat od dnes ,,uz len 22 dni ...cas sa krati...."
6789
 

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Všeobecné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron