Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Všeobecné diskusie a iné kecy

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Po, 22. Sep 2014, 23:30

Od Lucie Lackovičovej mám zoznam autorov, nie však názvy poviedok:
Adriana Markovičová, Marek Mittaš, Ján Franko, Richard Brenkuš a Dominika Polakovičová sa stali finalistami hlavnej ceny MCF 2014.
Marian Kubicsko, Barbora Vinczeová, Tomáš Bozó, Džany von Trouser a Richard Brenkuš sa pobijú o Cenu Intel pre najlepšiu sci-fi poviedku.
Dominika Polakovičová, Katarína Galovičová, Eva Polakovičová, Michaela Hirtlová, Lukáš Makovník sa posnažia o rakvičku z Ceny Béla.
Ján Gálik, Anna Olejárová, Miro Švercel, Andrej Jáchim, Lucia Lenická zabojujú o Cenu Fantasy.
Simon Crabak, Katarína Čavojová, Janka Javorka, Juraj Búry, Džany von Trouser majú šancu v Cene Bibliotéky.
Barbora Vinczeová, Lívia Hlavačková, Emília Absolonová, Richard Brenkuš a Daniel Klimek sú finalisti prvého ročníka anglickej ceny Fantasy Award.

Za seba gratulujem Mirovi Švercelovi a Jankovi Gálikovi, ktorých poviedky som betačítal. Držím palce, páni!
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod jano » Ut, 23. Sep 2014, 11:48

Aj ja sa pripajam ku gratulacii. Mirovi aj Jankovi uspech prajem. Drzim palce.
jano
 
Príspevky: 68
Založený: Št, 09. Jan 2014, 16:02

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Ut, 23. Sep 2014, 12:36

Vďaka scifi.sk máme všetky potrebné údaje o finalistoch všetkých cien tohtoročnej Martinus Ceny Fantázie.
Preto som na spodok tabuľky doplnil zoznamy finalistov aj s údajmi o ich hodnoteniach od Lucie a Mareka. Celkom zaujímavý pohľad.
Najviac samozrejme udrie do očí poviedka Kamaráti, ktorá sa prehrýzla do finále aj napriek tomu, ako ju Marek potápal. (Fakt som zvedavý na tabuľku v zborníku.) Medzi finalistami nie je žiadna poviedka, ktorá by bola najvyššie hodnotená oboma porotcami. Lucia trafila dvoch finalistov (Svedectvo Miliducha Grg-Neduživého vo veci konca Angálie a Kamaráti) zo šiestich tipov, Marek jedného (Deň, keď piatok trinásteho skončil) zo siedmich tipov.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod 6789 » St, 24. Sep 2014, 23:10

Co si pametam tak 25 bodov bolo priblizne cca 60+ pozicia
6789
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod jano » Ut, 02. Jún 2015, 11:59

Zdeno, tento rok sa chystas cefe nejako venovat?
jano
 
Príspevky: 68
Založený: Št, 09. Jan 2014, 16:02

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Ut, 02. Jún 2015, 14:13

Určite sa MCF venovať budem, ale zrejme nie tak intenzívne ako minulý rok. Nepredpokladám, že by sa dala urobiť podobná tabuľka ako minulý rok, najmä preto, že blogovať o súťaži má len Rose a jeden zdroj je málo na identifikáciu poviedok a zostavenie tabuľky. Ak by to šlo (napríklad, že by sa dali poviedky spárovať s ich hodnoteniami), tak by som sa do toho dal, ale neočakávam, že to pôjde.

Takže venovať sa MCF budem, ale zrejme oveľa pasívnejšie než minulý rok.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod jano » St, 03. Jún 2015, 10:05

Tusil som odpoved. Skoda, tvoja statistika/tabulka mi bude chybat :|
jano
 
Príspevky: 68
Založený: Št, 09. Jan 2014, 16:02

Predchádzajúca

Naspäť na Všeobecné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron