Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Všeobecné diskusie a iné kecy

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod una » So, 13. Sep 2014, 22:42

aha, vďaka za vysvetlenie. ako sa hovorí, kto neskoro chodí, sám sebe škodí :)
una
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod 6789 » Ut, 16. Sep 2014, 19:54

Sedela vedla abcderg...:-)
6789
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Ut, 16. Sep 2014, 20:51

Do dneška bolo v Luciiných hodnoteniach osem vysoko hodnotených poviedok, ku ktorým sa Marek ešte nedostal. V dnešnej várke ohodnotil dve z nich a hoci sa vyjadroval rezervovane (ba možno práve preto), nezdalo sa mi, že by zdieľal Luciino nadšenie. Kto vie, ako ocení tie zvyšné.
Mimochodom, ak zostávajúcich 37 poviedok rozdelí do štyroch článkov, tak by mal vypustiť po jednom takmer každý deň, aby to stihol do 22. septembra.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod 6789 » Ut, 16. Sep 2014, 20:56

Podla mna 6 ich posle do priemeru jednu uplne na dno a jednu da na zbornik
6789
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod una » St, 17. Sep 2014, 21:03

Ono keďže tak napato sledujete vysledky, tak predpokladam,že sa chystáte aj na pondelňajšie vyhlasovanie.Bolo by moc trufale poprosit niekoho z vas, aby kukol aj na moje body? Vobec sa nesnazim kaziť marketing zbornika,ktorý si pravdepodobne aj tak kupim.len som zvedava uz teraz a nemozem sa tam dostavit:(
una
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » St, 17. Sep 2014, 21:35

Dnes Marek naďalej úspešne zostreľoval najvyššie Luciine hodnotenia (a podvihoval niektoré z tých, čo zostrelila ona). Staré pravidlo sa potvrdzuje: Zhodnúť sa, čo je slabé, je oveľa ľahšie, ako zhodnúť sa na tom, čo je výborné.
Una, ja tam v pondelok nebudem, keďže mám firemnú akciu, z ktorej sa nevykrútim. A daj si pozor na moratórium, do pondelka je súťaž anonymná, takže nezverejňuj svoje meno spolu s názvom poviedky.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod 6789 » St, 17. Sep 2014, 22:25

Este jeden video komentar . tri prispevky od mareka a uz iba pondelok v martinuse.
6789
 

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod Ash » Pi, 19. Sep 2014, 13:08

Na veľmi vysokých (zrejme najvyšších) bodoch sa zatiaľ Marek s Luciou zhodli pri dvoch poviedkach: Druhá strana a Temnovlasá Barbora. Zostávajú ešte tri poviedky, ktorým Lucia prisúdila podobne vysoké hodnotenie a Marek si ich ušetril do posledného článku. Zhodou okolností som dve z nich čítal a preto som o to zvedavejší, ako dopadnú. Všetko sa ukáže zrejme v nedeľu.
V pondelok sa na vyhlásenie finalistov nedostanem (firemné povinnosti, hoci budem len o pár ulíc ďalej). Ukradomky budem kontrolovať situáciu na nete. Ak máte tipy, kde sa informácia o finálovej zostave objaví najrýchlejšie, dajte vedieť.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod jano » Pi, 19. Sep 2014, 13:58

Aj ja som zvedavý, je to fajn napinák. Aj keď je už vlastne v tomto momente všetko rozhodnuté...len my o tom ešte nevieme :mrgreen:
jano
 
Príspevky: 68
Založený: Št, 09. Jan 2014, 16:02

Re: Mapa hodnotení Martinus Ceny Fantázie

Odoslaťod una » Po, 22. Sep 2014, 21:30

Do prčíc, akurát dnes je pán 6789 najmenej ukecaný, som dúfala, že sem, čo najskôr hodí spravodajstvo z prvej ruky :)
una
 

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Všeobecné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron