Ďalší vývoj klubu

Všeobecné diskusie a iné kecy

Ďalší vývoj klubu

Odoslaťod Ash » Št, 25. Mar 2010, 16:55

Rozhodol som sa doplniť do klubu ďalšiu prístupovú úroveň. Okrem už fungujúceho prístupu k prílohám pridám možnosť definovať prístup aj k jednotlivým diskusiám vo fórach. Teda zakladateľ diskusie bude môcť určiť, kto má mať do diskusie prístup a kto nie. Ak používateľ nebude mať prístupové právo k diskusii, nebude ju môcť zobraziť, vyhľadať, ani ju vidieť v zozname diskusií daného fóra.
Z používateľského hľadiska bude toto rozšírenie doplnené do záložky "Prístupové práva".
Čas nasadenia novej črty rátam tak do dvoch mesiacov, ale záleží to od mojej pracovnej aj mimopracovnej vyťaženosti. Písanie poviedky pre CF má vyššiu prioritu.
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka

Re: Ďalší vývoj klubu

Odoslaťod Ash » St, 06. Jún 2012, 08:13

Poviedka do Ceny Fantázie je dopísaná, aj keď to netrvalo dva mesiace, ale dva roky (a je to iná poviedka, než som zamýšľal pôvodne). A plánované prístupové práva klubu sú už takisto nasadené a verím, že budú uspokojivo fungovať. Ich funkcia bola oproti pôvodnému zámeru trochu zmenená, aj používateľ, ktorý nemá prístup k téme, ju bude vidieť v zozname a bude ju môcť vyhľadať. Neuvidí však nič z jej vnútra (texty príspevkov, prílohy).
Ash
Administrátor stránky
 
Príspevky: 398
Založený: St, 02. Dec 2009, 20:25
Bydlisko: Rovinka


Naspäť na Všeobecné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron