Ďalší vývoj klubu

Odoslať odpoveď


Zadajte overovací kód presne ako na obrázku, malé/veľké písmená sa nerozlišujú. Nula nie je v obrázkoch použitá.
Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode: POVOLENÉ
[img]: POVOLENÉ
[flash]: ZAKÁZANÉ
[url]: POVOLENÉ
Smajlíky: POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Rozbaliť Prehľad témy: Ďalší vývoj klubu

Re: Ďalší vývoj klubu

Odoslať od Ash » St, 06. Jún 2012, 08:13

Poviedka do Ceny Fantázie je dopísaná, aj keď to netrvalo dva mesiace, ale dva roky (a je to iná poviedka, než som zamýšľal pôvodne). A plánované prístupové práva klubu sú už takisto nasadené a verím, že budú uspokojivo fungovať. Ich funkcia bola oproti pôvodnému zámeru trochu zmenená, aj používateľ, ktorý nemá prístup k téme, ju bude vidieť v zozname a bude ju môcť vyhľadať. Neuvidí však nič z jej vnútra (texty príspevkov, prílohy).

Ďalší vývoj klubu

Odoslať od Ash » Št, 25. Mar 2010, 16:55

Rozhodol som sa doplniť do klubu ďalšiu prístupovú úroveň. Okrem už fungujúceho prístupu k prílohám pridám možnosť definovať prístup aj k jednotlivým diskusiám vo fórach. Teda zakladateľ diskusie bude môcť určiť, kto má mať do diskusie prístup a kto nie. Ak používateľ nebude mať prístupové právo k diskusii, nebude ju môcť zobraziť, vyhľadať, ani ju vidieť v zozname diskusií daného fóra.
Z používateľského hľadiska bude toto rozšírenie doplnené do záložky "Prístupové práva".
Čas nasadenia novej črty rátam tak do dvoch mesiacov, ale záleží to od mojej pracovnej aj mimopracovnej vyťaženosti. Písanie poviedky pre CF má vyššiu prioritu.

Hore

cron