MCF 2018 / mapa hodnotení

Odoslať odpoveď


Zadajte overovací kód presne ako na obrázku, malé/veľké písmená sa nerozlišujú. Nula nie je v obrázkoch použitá.
Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode: POVOLENÉ
[img]: POVOLENÉ
[flash]: ZAKÁZANÉ
[url]: POVOLENÉ
Smajlíky: POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Rozbaliť Prehľad témy: MCF 2018 / mapa hodnotení

Re: MCF 2018 / mapa hodnotení

Odoslať od Ash » Pi, 17. Aug 2018, 11:48

Na besede s Pavlom Rankovom sa hovorilo o viacerých poviedkach, niektoré z nich už hodnotil aj Juraj. Cez víkend si prejdem video z besedy a skúsim odhaliť ešte nejaké ďalšie.

Re: MCF 2018 / mapa hodnotení

Odoslať od Ash » St, 08. Aug 2018, 08:04

Ďurimu sa v tretej časti hodnotení nejako pomotali čísla. Na začiatku hovoril o dvanástich či trinástich poviedkach, potom ich ohodnotil jedenásť. Navyše sa mu zadrhlo číslovanie, dve poviedky označil číslom 28 a všetky nasledujúce majú číslovanie posunuté. V tabuľke je číslovanie správne, takže od 29. poviedky nesedí s videom. Dúfam, že v nasledujúcom videu Ďuro číslovanie posunie dopredu.

MCF 2018 / mapa hodnotení

Odoslať od Ash » St, 11. Júl 2018, 12:02

Pozrel som si prvé Jurajove video s prvými hodnoteniami poviedok a tak sa mi zapáčilo, že som sa rozhodol mordovať sa aj tento rok s mapovaním poviedok.

Tu je aktuálna tabuľka - ešte čerstvo natretá, nesadať na ňu! Číslo každej hodnotenej poviedky obsahuje link na začiatok jej hodnotenia. Zopár poviedok som si dovolil natipovať, jednu viem naisto ;) .

Prajem Jurajovi ďalšie podobne vydarené epizódy, nám všetkým veľa zábavy, napätia a aj ostatných emócií.

Hore

cron