[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Klub čítačov a písačov SF&F • Odoslať odpoveď

MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať odpoveď


Zadajte overovací kód presne ako na obrázku, malé/veľké písmená sa nerozlišujú. Nula nie je v obrázkoch použitá.
Smajlíky
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode: POVOLENÉ
[img]: POVOLENÉ
[flash]: ZAKÁZANÉ
[url]: POVOLENÉ
Smajlíky: POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Rozbaliť Prehľad témy: MFC 2017 - mapa hodnotení

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od Regis » Ut, 19. Dec 2017, 12:47

Mne sa práve Pichľavý vietor celkom páčil. Nie až tak, ako ho vyniesol do nebies Marek, ale poviedka sa mi čítala veľmi dobre, pokazil ju akurát ten nedomyslený a nie veľmi logický koniec.

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od Ash » Pi, 15. Dec 2017, 12:35

Ahoj Restor,

súhlasím, ani mne táto poviedka nešla dolu krkom.

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od Restor » Pi, 15. Dec 2017, 11:04

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od Ash » St, 06. Dec 2017, 22:03

Zborník Fantázia 2017 dočítaný. Predtým, než pozliepam recenziu, doplnil som do mapy poviedok všetky chýbajúce alebo zle zaradené poviedky, ktoré sú v zborníku. Okrem Lenoninej poviedky Táto krajina nie je pre slabých, na ktorú mi žiadne hodnotenie nepasovalo (ibaže by to bola univerzálna pochvala číslo 28).

Týmto tohtoročné mapovanie poviedok neslávnostne uzatváram.

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od Puf » Št, 21. Sep 2017, 11:38

Akosi mi uniká, prečo sa tento rok v diskusii rieši účasť zabehnutých autorov alebo autorov, čo už aj vyhrali. Čo je na tom? Falošný pocit krivdy, že ma predbehli lebo mali viac šťastia alebo boli šikovnejší? (o dôvodoch sa dá polemizovať donekonečna, to len na ilustráciu) Za mňa, Cena fantázie je viac ako súťaž, ten šum okolo naozaj nezaniká počas celého roka, je to zábava a hlavne ma to motivuje k písaniu (aj takému mimosúťažnému), lebo som tvor lenivý a žiaľ aj čoraz viac zaneprázdnený. A túto show si nikto nechce nechať ujsť, tak je to ;)

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od Ash » St, 20. Sep 2017, 21:10

Susan, celú tabuľku samozrejme vyplniť neviem, aj keď tvoju poviedku som hádam identifikoval. Predsa len je tabuľka hodnotení cenný zdroj informácií, aj preto som založil diskusiu o pikoškách z nej.

MB, Martinus Cena Fantázie nie je unikátna anonymnosťou, ale atmosférou, ktorá sa okolo nej vznáša, je šikovne prihusťovaná organizátormi a vírená fanúšikmi. Šum okolo tejto súťaže trvá v podstate po celý rok.

Inferio, záujem širokej verejnosti neupúta nijaká literálna akcia, no ruch okolo MCF je podľa mňa o dosť vyšší ako trebárs okolo Anasoft Litery (ktorá teraz oznámila tohtoročného víťaza).

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od Inferio » St, 20. Sep 2017, 21:00

Tie hodnotenia od Lavríka sú v priemere pekne nízke, ako tak pozerám tabuľku. Ale tiež som sa na chvíľu pozastavil nad tým, že známi autori, dokonca aj tí, čo už v minulosti vyhrali, stále súťažia. Neviem, ako to budem vnímať, ak budem mať na konte pár kníh, ale povedal by som, že ostrieľaní spisovatelia si už svoje schopnosti v súťaži nepotrebujú dokazovať. Ako marketing pre už vydané knihy to nie je nič extra, záujem širokej verejnosti o MFC je minimálny. Ale zase ako tu už zaznelo, súťaž to posúva o úroveň vyššie a je zaujímavé zmerať si sily so známymi menami.

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od MB » St, 20. Sep 2017, 19:15

Mna osobne motivuje, ze si mozem anonymne zmerat sily aj so znamymi menami a nesutazit v kategorii "ano, ale..." :) Priam je to dost unikatna crta MCF, ked tak nad tym uvazujem.

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od Susan » St, 20. Sep 2017, 16:18

Sice som skončila v druhej stovke,ale aj tak som velmi spokojna. 4 body od Lavrika to je uz na nobelovu cenu. :D Ash mozes teraz kompletne doplnit tabulku. Asi uz budes vediet ako sa vola ta moja, čo som ti nechcela prezradit :)

Re: MFC 2017 - mapa hodnotení

Odoslať od Ash » St, 20. Sep 2017, 15:36

Pekne si to napísal, Nominus.

Ale nie to som chcel. Výsledková listina je oficiálne zverejnená!

Hore

cron